Specjaliści

kraków kardiolog kardiolog prywatnie krakówZespół centrum kardiologicznego UNICARDIA to ponad sześćdziesięciu specjalistów z krakowskich klinik i szpitali z zakresu kardiologii, kardiochirurgii, chirurgii naczyniowej, specjalności dziecięcych, endokrynologii, neurologii i wielu innych.

Niezależnie od stopnia naukowego i ukończonej specjalizacji, każdy z współpracujących z nami lekarzy może pochwalić się wieloma osiągnięciami w swojej dziedzinie. Żeby ciągle doskonalić umiejętności, nasi specjaliści biorą udział w szkoleniach, kursach i konferencjach naukowych.

Aktywność tę potwierdzają liczne certyfikaty i dyplomy zdobywane przez poszczególnych członków zespołu, ale także przyznawane im nagrody, między innymi:

  • główna nagroda w konkursie Złoty Skalpel 2011, przyznana za wdrożenie innowacyjnych rozwiązań w zakresie wszczepiania protez biologicznych zastawki aortalnej, którą odebrali prof. zw. dr hab. med. Jerzy Sadowski wraz z zespołem, w składzie którego znalazł się dr nauk med. Bogusław Kapelak,
  • nagroda w drugiej edycji konkursu „Złote Myśli” organizowanego przez Fundację Nauka i Zdrowie, która trafiła do prof. zw. dr hab. med. Jerzego Sadowskiego.

Profesorzy i docenci z dziedziny kardiologii i kardiochirurgii

Angiologia

Chirurgia Naczyniowa

Diagnostyka Echokardiograficzna

Elektro-Kardiologia

Flebologia

Kardiochirurgia

Kardiochirurgia Dziecięca

Kardiologia

Kardiologia Dziecięca