2021

CERTYFIKAT MIEJSCA PRZYJAZNEGO RODZINOM Z DZIEĆMI UMK
Przedsięwzięcie realizowane jest w ramach kampanii „Kraków stawia na Rodzinę”, objętej honorowym patronatem Prezydenta Miasta Krakowa.

Celem Plebiscytu pn. „Miejsce Przyjazne Rodzinom z Dziećmi” jest prezentacja, promocja oraz zwiększanie na terenie Miasta Krakowa liczby miejsc oferujących udogodnienia w zakresie przystosowania architektonicznego, atrakcyjnej oferty i przyjaznych, komfortowych warunków pobytu rodzicom z dziećmi w różnym wieku. Dzięki takim miejscom rodziny z dziećmi mają większą możliwość aktywnego uczestniczenia w życiu społeczno-kulturalnym Krakowa. W roku 2021 nadal ze względu na zagrożenia wywołane przez panującą pandemię COVID-19 ważnym kryterium oceny zgłoszonego miejsca było także dostosowanie do aktualnie obowiązujących norm i przepisów prawnych, w tym w szczególności sanitarnych.”


2019

„PRZYCHODNIA ROKU – 1 miejsce
Plebiscyt Gazety Krakowskiej”


2016

ORŁY MEDYCYNY/

Orły to wyjątkowa nagroda, którą mogą pochwalić się tylko najlepsze firmy, które cechują się profesjonalizmem i zapewniają najwyższą jakość usług. Dołączenie do programu to doskonały sposób na zakomunikowanie innym, że firma jest na najwyższym poziomie. Tutaj najważniejsze są głosy klientów, którzy rekomendują uczestników w Internecie. To oni są siłą napędową tego programu i jedynym w swoim rodzaju jury, który ocenia konkretną firmę.

Plebiscyt Orły został stworzony po to, by wyłonić wśród przeciętnych firm — te najlepsze. Nagrodzone firmy, to takie, które są liderami w branży, aktywnie stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, co przekłada się na jakość usług i zadowolenie klienta.

W przeciwieństwie do programów, w których uiszczenie opłaty jest warunkiem przyjęcia — Orły mają przejrzyste kryteria, do których każdy ma wgląd. Najlepsze firmy w okolicy wybierane są na podstawie ocen klientów umieszczonych w Internecie. Dzięki zastosowaniu technologii microdata odnajdujemy ogromną ilość ocen, które bierzemy pod uwagę w naszym programie. Warto nadmienić, że takie technologie są wykorzystywane między innymi przez takich gigantów, jak Google i Facebook. Oceny przeliczane są w 10-stopniowej skali. Następnym etapem jest zsumowanie ocen ze wszystkich odwiedzonych stron. W trosce o rzetelność zestawienia został opracowany także autorski algorytm wiarygodności ocen, w zależności od ich zebranej ilości.”


2011

Główna nagroda w konkursie Złoty Skalpel 2011, przyznana za wdrożenie innowacyjnych rozwiązań w zakresie wszczepiania protez biologicznych zastawki aortalnej, którą odebrali prof. zw. dr hab. med. Jerzy Sadowski wraz z zespołem, w składzie którego znalazł się dr nauk med. Bogusław Kapelak,


2010

Nagroda w drugiej edycji konkursu „Złote Myśli” organizowanego przez Fundację Nauka i Zdrowie, która trafiła do prof. zw. dr hab. med. Jerzego Sadowskiego.